Mobilní klimatizace

Mobilní klimatizace představují účinné zařízení pro chlazení vzduchu v místnosti. Jejich výhodou je, že jsou přenosné, snadno se zapojují a použít je můžete v bytě i v kanceláři a přemístit je lze třeba i na chatu. Co vše byste měli vědět o mobilní klimatizaci, než ji zakoupíte?

Více

Když nastanou neúnosná vedra a ventilátory jen víří teplý vzduch, aniž by byly schopné ho ochladit, přichází na řadu přenosné klimatizační jednotky. Mobilní klimatizace jsou trendem s ohledem na to, jak stále rostou letní teploty a někdy je třeba ze dne na den vyřešit chlazení místnosti.

Mobilní klimatizace do bytu i kanceláře

Mobilní klimatizace jsou výkonné, dostupné, snadno se instalují a můžete je jednoduše přenášet (například z obýváku do ložnice apod.). Je třeba upozornit, že mobilní klimatizace nedokážou zcela nahradit tzv. multisplitové jednotky, kdy je kompresor umístěn venku, zatímco klimatizační jednotka uvnitř. Právě z tohoto důvodu představují přenosné mobilní klimatizace vhodné řešení pro byty, protože není třeba řešit jejich složitou montáž a použít je lze okamžitě.

Jak vybrat mobilní klimatizaci

Podobně jako v případě klasické klimatizace je i při výběru mobilní klimatizační jednotky podstatný výkon. Vždy proto zohledněte velikost místnosti, ve které budete klimatizaci nejvíce používat. Ideální je investovat do klimatizace s vyšším výkonem, protože v praxi jen stěží dosáhneme optimálních podmínek při provozu. Už jen proto, že zpravidla hadici mobilní klimatizace, kterou je třeba vyvést ven, lidé často protáhnou oknem nebo otevřenými balkonovými dveřmi, což samozřejmě výkon snižuje.

Při výběru mobilní klimatizace do bytu se zaměřte i na funkce, které vám nabízí. Některá zařízení toho umí víc, než jen ochlazovat vzduch. Dokážou například vzduch čistit, což ocení alergici, zvlhčovat nebo naopak odvlhčovat. K dalším funkcím patří třeba možnost nastavení teplotních limitů, systém automatického zapnutí nebo vypnutí.

Dodavatel mobilních klimatizací

Jsme zavedeným dodavatelem mobilních klimatizací, odvlhčovačů vzduchu, čističek vzduchu i multifunkčních zařízení, která v sobě kombinují různé funkce. Naší výhodou je především vysoká kvalita zařízení, nízká cena a dostupnost po celé České republice včetně Prahy. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Potřebujete poradit s objednáním?

Napište mi
0
0

Výrobce

Nebyl nalzen žádný produkt.

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
Tel.2 : 724 984 826 - technické informace

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění