Nástěnné klimatizace (ideální pro domácnost)

Nástěnné klimatizace jsou ideálním řešením pro domácnosti nebo kanceláře. K jejich přednostem patří výkonnost, nízká cena, vysoká kvalita a snadná instalace. Nástěnné klimatizace vám i v horkém létě zajistí ve vašem bytě tepelnou pohodu. Kromě chlazení je můžete použít také k vytápění.

Více

Nástěnné klimatizace jsou jako stvořené pro použití v domácnostech, bytech, rodinných domech, v kancelářích nebo v jiných prostorách, které potřebujete účinně ochlazovat. Kombinace úsporného provozu a tepelného čerpadla je vhodná především pro instalaci do domácností, kde najde celoroční uplatnění.

Úspory s nástěnnou klimatizací

Moderní nástěnné klimatizační jednotky uplatníte všude, kde potřebujete efektivně, levně a snadno ochlazovat vzduch. Jakmile přejdou horka a začnou zase chladné dny, můžete nástěnnou klimatizaci použít pro vytápění, resp. přitápění objektu. Rozměry vnitřní jednotky nástěnné klimatizace vás nebudou nijak omezovat a díky efektivnímu chlazení i topení ušetříte nemalé náklady za elektrickou energii.

Jak vybrat nástěnnou klimatizaci

Nástěnnou klimatizaci do bytu vybírejte podobně jako klasickou klimatizační jednotku s ohledem na její výkon. Tak budete mít jistotu, že prostor skutečně efektivně ochladí. Nástěnné klimatizace pracují také jako tepelné čerpadlo na principu vzduch/vzduch, proto sledujte i údaje o výkonu topení. Aby byl provoz zařízení efektivní, věnujte pozornost energetické třídě (například A++).

Nezapomeňte ani na funkce nástěnné klimatizace, které vám zpříjemní její provoz. Příkladem je třeba nastavení funkce topení na temperování nebo dálkové ovládání klimatizační jednotky. Samozřejmostí nástěnných klimatizací by měl být kompaktní design a rozměry, které vás v místnosti nebudou obtěžovat.

Dodavatel nástěnných klimatizací

Jsme dodavatelem nástěnných, mobilních i klasických klimatizací, odvlhčovačů vzduchu, čističek vzduchu i multifunkčních zařízení, která v sobě kombinují různé funkce. Naší výhodou je především vysoká kvalita zařízení, nízká cena a dostupnost po celé České republice včetně Prahy. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Potřebujete poradit s objednáním?

Napište mi
0
0

Výrobce

Nebyl nalzen žádný produkt.

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
Tel.2 : 724 984 826 - technické informace

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění