nepřímotopný zásobník Bosch W 80 OB C

Produkt "NA MÍRU", podrobnosti naleznete v odstavci 5 a 6 obchodních podmínek.

Potřebujete poradit s objednáním?

Napište mi

tento produkt je doprodáván a od 1.10. 2017 bude postupně nahrazován pod novým označením Bosch W 80 OB C, jehož parametry (rozměry a váha, nikoli výkon) nemusí být shodné, více informací na www.junkers.cz

Katalogová cena: 31 702 Kč

Naše cena:

18 704 Kč

(ceny jsou vč. 21.0% DPH)

Dostupnost: na dotaz

Počet kusů:
+
Vložit do porovnání
výkon:
14,00 kW
váha:
54,00 kg
výška:
1 170,00 mm
šířka:
450,00 mm
hloubka:
360,00 mm
Vytisknout

Popis zboží

Tvar : hranatý, stojící na podlaze

Využitelný objem vody : 80 l
Max. výkon ohřevu vody : 14 kW
Min. doba ohřevu na 60°C : 29 min
Doporučený pro kotel : CERAMINI

 

 

Nepřímo ohřívané zásobníky teplé vody

Přednosti výrobku:
Široký sortiment výkonů a tvarových provedení, objem 50 – 500 litrů, vysoká odolnost proti korozi, úsporný provoz, možnost připojení cirkulace (bakteriologicky čistá voda), izolace vyráběná bez použití freonu (FCKW), emailový povrch a vestavěné ochranné anody zjišťující splnění ekologických požadavků a dosažení vysoké životnosti.
Popis:
Firma Junkers nabízí nepřímo ohřívané zásobníky TV Storacell s kapacitou zásobníku 50 až 500 litrů v různých tvarových provedeních: jako hranaté nebo kulaté zásobníky, s možností instalace jako stacionární nebo zavěšené na zdi, umístěné pod kotlem nebo vedle kotle, vždy však v designu přizpůsobeném Vašemu topnému přístroji.
Rozhodující pro návrh zásobníku je i rychlost ohřevu TV, která je závislá na velikosti výkonu otopné plochy zásobníku a teplotě náběhové vody. Např. zásobníky typu ST 120/160-1E s výkonem teplosměnné plochy 25 kW mají dobu ohřevu TV na 60°C 20 resp. 26 minut při teplotě náběhového okruhu 90 °C. Konstrukční řady ST… jsou speciálně konstruovány jako závěsné nebo stacionární pro napojení na plynové závěsné kotle Junkers.
Nepřímo ohřívané zásobníky řady SK…, SO… jsou svou širokou objemovou řadou určeny k nejširšímu použití. U zásobníku SK 130 E je jeho vzhled sladěn s designem stacionárních kotlů Suprastar. Zásobníky řady SO… jsou pak odvozenou variantou válcových zásobníků SK… a liší se od nich menším výkonem, resp. menším počtem závitů otopného výměníku.
Pro větší potřebu teplé vody je možné propojit více zásobníků paralelně vedle sebe. K jejich propojení je pak možné použít další doplňky z nabízeného sortimentu příslušenství (např. pojišťovací ventil, souprava pro připojení, apod…).
Použití:
Díky nepřímo ohřívaným zásobníkům TV získáte i velké množství teplé vody bez jakéhokoliv čekání. Tento typ ohřevu se používá tehdy, když se rozhodneme pro přípravu TV ve spojení s plynovým závěsným nebo stacionárním kotlem bez integrované přípravy TV. Vodu v zásobníku tak ohřívá připojený topný přístroj. Tím je v izolovaném zásobníku zaručena trvalá zásoba TV, která je k dispozici současně na několika odběrných místech a vždy v dostatečném množství .

Nepřímo ohřívané zásobníky najdou široké využití především v domácnostech nebo dalších místech občanské vybavenosti, kde je více odběrných míst a kde dochází k vyšší spotřebě TV.
 

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
 

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění