Plynové karmy

Plynový průtokový ohřívač, plynová karma:

Jak již napovídá sám název, průtokový ohřívač (neboli karma) nezadržuje v sobě teplou vodu, ale ohřívá ji při jejím průtoku, čímž se zároveň zvýší i jeho příkon elektřiny či plynu.

"Teplá voda rychle, spolehlivě a hospodárně."
 

Více

Průtokové ohřívače mohou být jak na plyn, nebo na elektřinu. U plynového ohřívače jsou nezbytná jistá bezpečnostní opatření, i přestože jsou nové typy plynových ohřívačů teplé vody vybaveny bezpečnostními systémy, ať už v podobě piezoelektrického zapalovače, automatického zapalování pomocí tlačítka nebo teplotní či spalinové bezpečnostní pojistky.
Všechny nabízené varianty pracují na energeticky úsporném průtokovém principu: studená voda je po otevření vodovodního kohoutu ohřívána během svého průtoku přístrojem. Ohřívač se uvede do provozu teprve tehdy, když je teplá voda potřeba.

Můžete si vybrat z uvedených kategorií:

Potřebujete poradit s objednáním?

Napište mi

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
 

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění