Aktuality

Zákon o evidenci tržeb

27.2.2017

V souladu se zákonem o evidenci tržeb Vám při příjmu platby v hotovosti a při dalších určených způsobech platby vystavíme účtenku. Takto přijatou tržbu on line, anebo při poruše do 48 hodin, zaevidujeme u správce daně.

Trápí Vás vodní kámen? Nyní již nemusí!

4.12.2015

Kondenzační kotle šetří tisíce korun ročně

3.12.2015

Vytápění tvoří značnou část výdajů každé domácnosti. Náklady lze přitom snížit už samotnou volbou kotle. V případě plynových zdrojů se do popředí dostaly kondenzační kotle. Jejich účinnost je vysoká a nyní na ně můžete získat i dotace, které ještě zkrátí dobu návratnosti investice.

Ohřev vody: Elektrický bojler versus plynový kotel se zásobníkem

16.2.2015

Ke komfortnímu provozu domácnosti nebo firmy patří bezpochyby dostatek teplé vody. S její přípravou se pojí náklady na energie. Ke klasickým metodám patří ohřev vody pomocí elektrického bojleru, plynového průtokového ohřívače nebo plynového kotle se zásobníkem. Každá z nich má své přednosti i nevýhody.

Plynové kotle Junkers: Pohodlné a úsporné vytápění s tradicí

12.8.2013

Topná sezóna skončila teprve nedávno. Venku je krásně a kdo z nás by myslel na dny, kdy opět přijdou plískanice a mrazy? Jenže teplé měsíce rychle utečou a zima se opět zeptá, co jste dělali v létě. Připravte se na ni už teď. S plynovými kotli Junkers bude vaše příští sezóna úsporná a pohodlná.

Jak vybrat kotel a topit levněji

7.8.2013

Vytápět dům je dnes pohodlné – moderní automatické nebo plynové kotle se obejdou i bez nás. Abychom ale ve svém domově vytvořili skutečný tepelný komfort a neutráceli zbytečně za vytápění, je třeba věnovat pozornost již samotnému výběru kotle.

Nerezové zásobníky COMFORT od ACV

15.2.2013

Výrobce ACV uvedl na trh nový produkt – nerezový zásobník COMFORT.

JUNKERS nové průtokové ohřívače

24.9.2012

Výrobce značky Junkers přišel na trh s novýmy typy průtokových ohřívačů Junkers HydroPower-Plus. Ohřívače WTD 14 KG a WTD 11 KG naleznete v naší nabídce.

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
Tel.2 : 724 984 826 - technické informace

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění