Plynové vytápění a ohřev vody

Ať už vybíráte nový plynový kotel z důvodu změny způsobu vytápění, nebo je již starý kotel neekonomický a potřebuje výměnu, měli byste vždy pečlivě zvážit, kterému z dnes nabízených výrobků dáte přednost. Jako dobré vodítko poslouží fakt, jak dlouho je výrobce daných plynových kotlů na trhu.

Více

V současné době je asi nejlepší volbou kondenzační plynový kotel. Ten má totiž daleko vyšší účinnost nežli klasický kotel, neboť k ohřevu užitkové vody využívá i spaliny, které by jinak odcházely bez využití do komína.

Díky principu kondenzace se zvyšuje účinnost kotle až o několik desítek procent. To v konečném důsledku znamená, že ušetříte nemalé množství finančních prostředků. Spotřebujete totiž méně energií.

Kupříkladu společnost Junkers je na trhu s vytápěním již přes 100 let a v roce 1996 se stala jedničkou na trhu s plynovými kotli. Její nejžádanějším sortimentem jsou plynové kotle a kondenzační plynové kotle.

Mezi nejoblíbenější a nejkomfortnější variantu patří sestava plynového kotle s nepřímo ohřívaným zásobníkem. Nabízí totiž spoustu výhod.

Velmi dobrou funkcí je i možnost nastavení si času ohřevu vody v zásobníku. S takovouto sestavou kotle a zásobníku TUV máte k dispozici kdykoli dostatek teplé vody na více odběrných místech najednou.

Potřebujete poradit s objednáním?

Napište mi

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
 

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění