Baxi

Historie firmy:

Koncem roku 2009 došlo k fúzi společností Baxi, De Dietrich a Remeha a vznikla tak nová skupina, která nese název BDR Thermea.

Skupina BDR Thermea patří mezi přední světové výrobce a dodavatele systémů vytápění a přípravy TUV. Její výrobní závody se nachází po celé Evropě. Skupina funguje celkem v 70 zemích po celém světě.

Na českém trhu zastupuje skupinu BDR Thermea od roku 2002 společnost BDR Thermea (Czech republic) s.r.o. (dříve Baxi Heating (Czech republic) s.r.o.). Pro náročný tuzemský trh společnost nabízí široký sortiment plynových kotlů, a to jak klasické kotle v provedení závěsném nebo stacionárním, tak i moderní úsporné kotle, tzv. kondenzační. Oproti standardním kotlům u nich úspora paliva dosahuje až 35%. Tyto kotle tedy představují nejen ekonomický, ale také ekologický přínos. Vysoká účinnost je dosažena zejména kondenzací vodních par ze spalin. Tím je využita i ta část energie, která u klasických kotlů uniká ve formě spalin do ovzduší.

Regulace Siemens, která je u těchto kotlů použita, pak umožňuje řešit i nejnáročnější varianty různých topných systémů. V současné době je u těchto zařízení kladen velký důraz na disproporci mezi tepelnou ztrátou objektu a požadavkem na výrobu TUV. Tato situace je způsobena masivním zateplováním objektů a je markantní zejména u dřevostaveb.

V nabídce jsou zastoupeny kotle od 12 kW do 100 kW. Výroba TUV je zajišťována průtokově přes deskový nerezový výměník nebo v integrovaném nerezovém zásobníku o objemu 60 litrů. Náročnější požadavky na TUV jsme schopni řešit pomocí sestav kotel + stacionární bojler o objemu 100 až 160 litrů.

Důležitým bodem pro konečného uživatele je také dostupný servis. V České republice jsou servisně pokryty téměř všechny regiony a vzdálenost k zákazníkovi nepřekračuje 30 km.

Zdroj: http://www.baxi.cz

Potřebujete poradit s objednáním?

Napište mi
0
0

Nebyl nalzen žádný produkt.

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
 

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění