Heimeier

HEIMEIER patří díky termostatických ventilů ke světové špičce

Termostatická hlavice K je světovým bestselerem. V Německu, jednom z největších trhů pro prodej termostatických ventilů, je firmou Heimeier vyroben téměř každý druhý ventil.
Příběh o úspěchu firmy heimeier začíná v roce 1928, kdy Theodor Heimeier založil firmu v Lipsku. V 50-letech minulého století se firma začala specializovat na výrobu armatur pro vytápěcí systémy. Prvním pionýrem, který pochází právě z této doby, je dvouregulační radiátorový ventil, který se stal doslova klasikou a je vyráběn dosud.

Skutečný průlom nastal, když Heimeier uvedl na trh termostatickou hlavici s kapalnovým čidlem, radiátorový ventil vyrobený z korozivzdorného bronzu a připojovací závit M 30x1,5, který používáje používán od roku 1969 dosud. Tyto tři typické rysy produktů Heimeier přetrvaly do dněšních dnů a právě to je velmi ceněno zákazníky, kteří oceňují ověřená technická řešení, vysokou kvalitu a nové inovace pro snadnou a rychlou montáž. Heimeier zvítězil behem posledních 20 let v řadě spotřebitelských testů. Německá společnost Stiftung Warentest udělila produktům Heimeier čtyřikrát za sebou nejlepší ocenění se známkou ,,Velmi dobrý".


Základ úspěchu: kapalinové čidlo


Heimeier nabízí velkou škálu produktů pro nejrůznější požadavky zákazníků- současný sortiment zahrnuje více než 120 různých typů radiátorových ventilů a téměř 40 typů termostatických hlavic. Součástí produkce jsou také elektrické pohony, termostaty, speciální regulační ventily a uzavírací kohouty.

HEIMEIER je od roku 1990 součástí nadnárodní korporace IMI plc. Firmě Heimeier se díky této akvizici stal také výrazným hráčem na mezinárodních trzích. V současné době je cca 30% veškeré produkce určeno pro export. Firma heimeier sídlí v malebném lázeňském městečku Erwitte ve Westfálské oblasti Německa.

Potřebujete poradit s objednáním?

Napište mi
0
0

Nebyl nalzen žádný produkt.

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
 

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění