Plynové kotle konvenční

Plynové kotle jsou kotle vhodné jak pro domácnost, tak i pro jiné občanské i průmyslové stavby. Výhodou je schopnost úsporně vytápět zvolený prostor a úsporně připravit (ohřát teplou vodu). Při úvahách o vytápění rodinného domu nebo koupi správného tepelného zdroje je nutné sledovat několik faktorů. Jsou jimi bezpochyby výkon, spotřeba a typ paliva, účinnost, náročnost obsluhy, množství škodlivin dostávajících se do ovzduší a splňování přísných norem. 

Více

Plynové kotle jsou vyráběny v provedení pro zemní plyn či propan (pouze některé typy). Regulaci a provoz kotle zajišťuje elektronická řídící jednotka. Také ekologický přínos  plynových kotlů nelze opomenout. Současné plynové kotle jsou vybaveny tak, aby emise škodlivých látek do ovzduší byly co nejnižší. Některé typy jsou dokonce vybaveny tzv. nízkoemisními hořáky a byla jim udělena známka „Ekologicky šetrný výrobek“.
 

Hlavní výhody :
- zabudované oběhové čerpadlo
- zabudovaná expanzní nádoba
- zabudovaný pojistný ventil
- výrazná úspora místa

Potřebujete poradit s objednáním?

Napište mi

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
 

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění