Zboží je možno zaplatit několika způsoby:

 

  • Platbou v hotovosti při dodání zboží na dobírku.
  • Platbou v hotovosti při osobním odběru na prodejně
  • Platbou předem bezhotovostním převodem na bankovní účet (zboží bude odesláno zákazníkovi nebo vydáno na prodejně po obdržení platby na účet prodávajícího).

 

 

V souladu se zákonem o evidenci tržeb Vám při příjmu platby v hotovosti a při dalších určených způsobech platby vystavíme účtenku. Takto přijatou tržbu on line, anebo při poruše do 48 hodin, zaevidujeme u správce daně.

 

K ceně zboží bude připočítána cena dopravy, v případě elektrospotřebiče poplatek za ekologickou likvidaci.

V případě nákupů převyšujících 30.000,- Kč či v případě zboží upravovaného dle přání či specifikace kupujícího, nebo vyhodnoceného prodávajícím jako atypické nebo " na míru" (o čemž bude kupující telefonicky vyrozumněn), může prodávající požadovat zaplacení zálohy za zboží ve výši 100% z ceny zboží. Uvedenou zálohu je kupující povinen uhradit bezhotovostním převodem na bankovní účet prodávajícího, a to ve lhůtě 5 dnů od odeslání objednávky.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Registrujte se k odběru novinek emailem. Jako první uvidíte akční ceny, slevy a výprodeje.

Výdejní místo v Praze

mapa Plzeňská 54/348
Praha 5, 150 00

Po–Pá 8.30–16.30
 

Tel.1 : 721 308 308
 

Email: info@topenivodaplyn.cz
Zeptejte se nás

Rádi se vyjádříme ke kompatibilitě a technickým parametrům Vámi zvolených prvků JUNKERS. Návrhy konkrétních typů kotlů a řešení Vám poskytnout nemůžeme; protože jsou podmíněny detailní znalostí místních podmínek montáže a Vašich požadavků, a spadají do kategorie projekčních prací. Takovéto informace je třeba si vyžádat od firmy, která Vám bude zařízení montovat.

Upozornění